Citibank a.s.

Citibank a.s. je dceřinou společností Citibank Overseas Investment Corporation, stoprocentně vlastněnou Citibank, N.A., se sídlem v New Yorku. Na českém trhu působí již od léta roku 1991, kdy Citibank přišla do české republiky jako jedna z prvních zahraničních bank. K 1. lednu 2008 došlo k převodu celého podniku Citibank a.s., včetně veškerých činností banky, na společnost Citibank Europe plc se sídlem v Irsku, která v české republice podniká prostřednictvím Citibank Europe plc, organizační složka.
Tato změna je součástí globálního procesu racionalizace skupiny Citigroup a obdobná změna bude v nejbližší době provedena i v dalších zemích. Bezprostředním praktickým důsledkem pro práci Citibank na českém trhu je širší kapitálová báze, umožňující další dynamický rozvoj aktivit. Citibank a.s. získala za téměř 16 let svého působení v ČR významné postavení jak na trhu služeb pro firmy, tak i pro fyzické osoby.Citibank (nikoliv City bank!)
je v našich končinách mladá, dynamicky se rozvíjející banka, která v ČR nabízí nepřeberné množství finančních produktů. A právě tyto finanční produkty dělají Citibank stále oblíbenější bankou. Citibank do podvědomí zákazníků dostala hlavně díky ofenzivní strategii při prosazování svých produktů. Jako lavina zasáhla Citibank Českou republiku nabídkami kreditních karet s úvěrovým rámcem 100.000,- Kč a mj. díky tomu se na Citibank obrací stále více zákazníků s poptávkou po osobním úvěru a kreditních kartách.


Kontaktní údaje Citibank


• KÓD BANKY - 2600, SWIFT - CITICZPX

• IČO - 281 98 131


• Adresa - Evropská 423/178, 166 40 Praha 6, Vokovice

• Telefon - 233 061 111; tiskové odd.: 233 061 041

• Fax - 233 061 617; tiskové odd.: 233 062 959


• Internet - http://www.citibank.cz


Zdroj: citibank.cz


Poznámka | Uveřejněné fotografie na stránkách Banky.chytry.cz mají pouze ilustrační charakter | Web Banky.chytry.cz nemá s jednotlivými zde uvedenými bankovními ústavy žádnou spojitost, pouze orientačně informuje o jejich nabízených službách, bankovních produktech a poskytuje další upotřebitelné informace pro klienty těchto bank.

Thumbnail of Template Thumbnail of Template Thumbnail of Template